Náušnice pecky jsou nejšetrnější k uším.

Když jdu ulicí a vidím spoustu prazvláštních lidí, kteří mají v uchu dírku, jako po průstřelu brokovnicí, říkám si, jak budou vypadat za 10-20let. Každopádně, pokud máte své uši rádi, a nechcete jednou vypadat jako kokršpaněl, doporučujeme nosit materiál co nejlehčí a rozměr náušnic co nejmenší. Chápu, že je třeba brát ohled na estetické hledisko, čili je třeba najít vhodný kompromis. Mnoha lidem však nedělají některé vzácné kovy dobře a tak sahají po chirurgické oceli, která je v tomto ohledu bezproblémová.

V podstatě v této jedné větě jsme si odpověděli na to, jaký materiál nosit v případě, že máte problémy resp. nějaké alergické reakce. Je však třeba počítat s tím, že ocel je těžší než třeba stříbro.

V tomto duchu mě napadá otázka. Co je těžší? Kilo stříbra nebo oceli? :-).

Náušnice z chirurgické oceli - méďa se zirkonem

Ale zpět k tématu. Osobně doporučuji náušnice pecky. Jsou nejlehčí, vypadají dle mého elegantně a vkusně, a pokud se chcete zviditelnit, stačí si koupit nějaké pecky s větším zirkonem o velikosti např. 1cm. A máte vystaráno. Trh se šperky je velký seženete je kdekoliv, čili nebude problém si i vybrat barvu.

Věřím, že spousta dalších se takovým návodem řídí, protože tahat dlouhé těžké náušnice celý den není zrovna žádná slast. Souhlasíte?